MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8091319
nr 809 1319
Chiffonjé
valnöt, 1800-tal, längd: 102, djup: 54, höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:21:30
150 kr
400 kr
250 kr
400 kr